Muzeum Gross-Rosen

28.03.2024, 21:26

Ogłoszenie

Oferta pracy

Muzeum Gross-Rosen w Rogoźnicy, ul. Ofiar Gross-Rosen 26 zatrudni pracownika na stanowisko asystenta muzealnego do Działu Oświatowego na umowę na okres próbny, czas określony, czas nieokreślony, po odbytej rozmowie kwalifikacyjnej.
Wymagane wykształcenie wyższe (historia, filologia lub inne o podobnym profilu, udokumentowania znajomość języka niemieckiego, angielskiego, mile widziane inne języki oraz doświadczenie edukacyjne. Praca jednozmianowa >40h< 1 tydzień wg grafiku).
Znajomość pakietu MS Office – komputer.

Zakres obowiązków:
– oprowadzanie zwiedzających po terenie Muzeum,
– przygotowanie i prowadzenie zajęć edukacyjnych z historii KL Gross-Rosen i II wojny światowej,
– tworzenie scenariuszy nowych lekcji,
– tłumaczenie tekstów pism z j. niemieckiego, angielskiego na język polski i odwrotnie.

Aktualność oferty od 4.04.2022 r. do 31.05.2022 r.
Praca od 1.06.2022 r.
Prosimy o kontakt telefoniczny z Panią Grażyną Choptiany – kierownikiem działu Oświatowego oraz przesłanie CV na e-mail muzeum@gross-rosen.eu.
Telefon 74 842 15 94 lub 74 842 15 80, wew. 14.
Przewidujemy rozmowy kwalifikacyjne po wcześniejszym uzgodnieniu terminu.
Płaca (do uzgodnienia) powyżej stawki minimalnej, zgodnie z Regulaminem Wynagradzania Muzeum Gross-Rosen.
Mile widziane oferty od obywateli Ukrainy.

Metadane

Data publikacji : 22.04.2022
Podmiot udostępniający informację:
Osoba wytwarzająca/odpowiadająca za informację:
Paweł Szudziński DZI
Osoba udostępniająca informację:
Paweł Szudziński Dział Zarządzania Inwestycjami

Opcje strony